Malá zmena v označovaní softvéru

nov 14, 2011 napísal     Žiaden komentár     V kategórii: Ako na to, Ostatné, Zaujímavé funkcie

Milí používatelia, nič nás neteší viac ako fakt, že VitalFox napreduje a rozrastá sa. Naše služby bezproblémovo využívate v kombinácii s veterinárnym softvérom VetSoftware, no pretože VitalFox neustále zdokonaľujeme, rozšírili sme okruh podporovaných veterinárnych softvérov. Prečítajte si o tom v článku.

Odteraz sme k Vám bližšie a naše služby sú ešte dostupnejšie. Pri tejto príležitosti sme pristúpili k novému označovaniu jednotlivých verzií softvéru VitalFox (ako vždy je softvér VitalFox úplne zadarmo). Aby sme Vám zjednodušili orientáciu, odteraz má líška pri svojom názve i skratku veterinárneho softvéru, s ktorým v danom zostavení spolupracuje, napr. VetSoftware má skratku VS. Pri nastavovaní služby si preto zvoľte správnu verziu líšky. Potrebujete radu? Kontaktujte podporu VitalFox-u.

Často kladené otázky:
Ako postupovať, keď mám nainštalovanú pôvodnú aplikáciu VitalFox pre VetSoftware, ktorá je ešte bez označenia VS? Môžete ju smelo využívať i naďalej, alebo jednoducho preinštalovať pôvodnú verziu novou verziou, ktorá už označenie má. Tip: Existuje i jednoduchšie riešenie – stačí pôvodný súbor vitalfox.exe prepísať novým súborom a nemusíte nič preinštalovávať (kontaktujte nás a pomôžeme Vám).

Čo sa stane, ak prejdem na iný veterinárny software? Jednoducho si preinštalujete aplikáciu VitalFox na tú verziu, ktorá komunikuje s vašim novým veterinárnym softvérom.


Chcete ZADARMO dostávať tipy a triky pre Vašu kliniku? Odoberajte ich tu

O autorovi - kto je ?

CEO v spol. aria33, s.r.o., podnikateľ, veterinárny lekár, autor VitalFox-u; od r. 2001 sa živo zaujíma o online technológie, dizajn & vývoj webov, občas programuje, prehlbuje si zmysel pre veterinárny marketing, a nielen veterinárny, tiež o biznis a teamleading... Delí sa o to, čo vie.

Chcete sa skontaktovať s Filipom Kovalovským? Máte záujem o konzultácie v oblasti veterinárneho menežmentu?

Máte niečo na srdci? Len do toho, napíšte nám komentár!

XHTML: Povolené tagy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*
Chcete ZADARMO dostávať tipy a triky pre Vašu kliniku? Odoberajte ich tu
VitalFox logo FoxMonitor Váš názor na VitalFox