Zvýhodnená cena pre update VetSoftware spolu s VitalFox

dec 13, 2011 napísal     Komentárov: 2     V kategórii: Ako na to, Ostatné, Podporovaný softvér, Špeciálne akcie

Prichystali sme pre Vás ďalšie prekvapenie – špeciálne cenové zvýhodnenie pre klientov VetSoftware a to v podobe balíčka VitalFox & VetSofware = informujte svojich klientov o návštevách nadštandardne prostredníctvom SMS a e-mailov.

špeciálna 10%-tná zľava na update VetSoftware

Práve teraz získate výhodný balíček update Vášho VetSoftware s 10% zľavou a k tomu všetky varianty služby VitalFox pre automatické zasielanie notifikácií o blížiacich sa vakcináciach a udalostiach vo Vašej praxi s 10% percentným bonusom po celú dobu ich súčasného využívania (minimálne po 1 rok). Správy si môžete jednoducho personifikovať a osloviť tak majiteľa i zvieratko jeho vlastným menom. A to všetko úplne automaticky bez nutnosti manuálne písať každú jednu správu!

Nárok na 10% zvýhodnenie oboch služieb stačí uviesť do poznámky pri navyšovaní kreditu služby VitalFox. Zvýhodnenie je platné i opakovane, nezabudnite ho preto uviesť kedykoľvek si budete navyšovať kredit v službe VitalFox. Sumu za update VetSoftwaru Vám automaticky započítame po jej preverení v spoločnosti system IN do Vašej objednávky (len raz pre aktuálny rok) so zohľadnením akciovej ceny. Nemusíte si teda update kupovať sólo v spoločnosti system IN. Objednávku s uplatnením tejto zľavnenej akcie Vám vždy potvrdíme e-mailom.

Nárok na zľavu a bonus si uplatnite priamo na vitalfox.com alebo v spoločnosti system IN. Akcia platí do odvolania.


Chcete ZADARMO dostávať tipy a triky pre Vašu kliniku? Odoberajte ich tu

O autorovi - kto je ?

CEO v spol. aria33, s.r.o., podnikateľ, veterinárny lekár, autor VitalFox-u; od r. 2001 sa živo zaujíma o online technológie, dizajn & vývoj webov, občas programuje, prehlbuje si zmysel pre veterinárny marketing, a nielen veterinárny, tiež o biznis a teamleading... Delí sa o to, čo vie.

Chcete sa skontaktovať s Filipom Kovalovským? Máte záujem o konzultácie v oblasti veterinárneho menežmentu?

Komentárov: 2 + Pridať komentár

  • este sa da kupit?

    • Dobrý deň, áno, akciu na balíček VitalFox + update VetSoftware je možné využiť až do odvolania. V prípade záujmu nás prosím kontaktujte, radi pomôžeme.

Máte niečo na srdci? Len do toho, napíšte nám komentár!

XHTML: Povolené tagy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*
Chcete ZADARMO dostávať tipy a triky pre Vašu kliniku? Odoberajte ich tu
VitalFox logo FoxMonitor Váš názor na VitalFox