Prezrite si správu ako ju vidia Vaši klienti

feb 8, 2012 napísal     Žiaden komentár     V kategórii: Ako na to, Ostatné, Zaujímavé funkcie

V administračnej časti sme pridali novú mini ale o to dôležitejšiu funkcionalitu živého náhľadu na správy, ktoré dostávajú Vaši klienti pri informovaní o novom očkovaní, správy pre objednaných pacientov, správy pri rôznych udalostiach, atď. Prezrite si už pri nastavovaní SMS a emailových správ, ako ich dostanú a uvidia Vaši pacienti.

Po kliknutí na tlačidlo “Náhľad správy” sa Vám zobrazí celá správa aj s textom, poľom odosielateľa, predmetom v prípade emailu, jednoducho ukáže sa Vám presne tak, ako ju uvidia pacienti. Verím, že Vám to pomôže pri nastavovaní správ.


Chcete ZADARMO dostávať tipy a triky pre Vašu kliniku? Odoberajte ich tu

O autorovi - kto je ?

CEO v spol. aria33, s.r.o., podnikateľ, veterinárny lekár, autor VitalFox-u; od r. 2001 sa živo zaujíma o online technológie, dizajn & vývoj webov, občas programuje, prehlbuje si zmysel pre veterinárny marketing, a nielen veterinárny, tiež o biznis a teamleading... Delí sa o to, čo vie.

Chcete sa skontaktovať s Filipom Kovalovským? Máte záujem o konzultácie v oblasti veterinárneho menežmentu?

Máte niečo na srdci? Len do toho, napíšte nám komentár!

XHTML: Povolené tagy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*
Chcete ZADARMO dostávať tipy a triky pre Vašu kliniku? Odoberajte ich tu
VitalFox logo FoxMonitor Váš názor na VitalFox