Vylepšenie pripomienok objednaným pacientom

Do VitalFoxu sme zabudovali vylepšenie pre zasielanie notifikácii objednaným pacientom v podobe možnosti zvoliť si, kedy vopred bude pacient informovaný. Vypočuli sme tak žiadosti našich klientov, ktorí si želali práve túto možnosť vo VitalFoxe. Preto odteraz môže byť pacient automaticky informovaný o jeho návšteve a jej termíne toľko dní vopred, koľko si zvolíte. Doporučujeme využívanie personalizácie, aby mohol mať pacient v správe i presný čas a dátum, kedy ho čaká schôdzka vo Vašej klinike.

Pre využitie tohto vylepšenia si prosím updatujte Vašu verziu lokálneho softvéru VitalFox na najnovšiu (1.5 a vyššiu). V nej si potom zvolíte, koľko dní vopred má byť pacient informovaný (pre ilustráciu si pozrite nasledovný obrázok).


Chcete ZADARMO dostávať tipy a triky pre Vašu kliniku? Odoberajte ich tu

O autorovi - kto je ?

CEO v spol. aria33, s.r.o., podnikateľ, veterinárny lekár, autor VitalFox-u; od r. 2001 sa živo zaujíma o online technológie, dizajn & vývoj webov, občas programuje, prehlbuje si zmysel pre veterinárny marketing, a nielen veterinárny, tiež o biznis a teamleading... Delí sa o to, čo vie.

Chcete sa skontaktovať s Filipom Kovalovským? Máte záujem o konzultácie v oblasti veterinárneho menežmentu?

Máte niečo na srdci? Len do toho, napíšte nám komentár!

XHTML: Povolené tagy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*
Chcete ZADARMO dostávať tipy a triky pre Vašu kliniku? Odoberajte ich tu
VitalFox logo FoxMonitor Váš názor na VitalFox