Informovanie pacientov o blížiacom sa termíne odčervenia (NOVÉ)

máj 25, 2012 napísal     Žiaden komentár     V kategórii: Ako na to, Zaujímavé funkcie

Vo VitalFoxe je implementovaná nová funkcia, ktorá umožňuje automaticky informovať Vašich klientov a majiteľov zvierat v dostatočnom predstihu, že sa blíži čas opätovného odčervenia. V pripomienkach o odčervení si môžete nastaviť text správy a použiť pri tom personalizáciu vo všetkých SMS i e-mailových správach. Máte tak úplnú kontrolu nad textom správy a sami si sformulujete celý text tak, aby ste podnietili majiteľa prísť k Vám do ordinácie na pravidelné odčervenie. Chovatelia Vám budú vďační a už nikdy nezabudú podať odčervovancí preparát ich domácemu miláčikovi, psíkovi, mačke, …

PRE ZASIELANIE INFORMAČNÝCH SPRÁV O ODČERVENIACH SI ICH AKTIVUJTE ONLINE PO PRIHLÁSENÍ SA DO VÁŠHO UŽÍVATEĽSKÉHO KONTA V NASTAVENIACH SMS ALEBO EMAILOVÝCH SPRÁV.

Funkcia zasielania pripomienok o odčerveniach je dostupná od verzie VitalFox 1.5, preto nezabudnite používať poslednú verziu softvéru VitalFox, ktorý je úplne zadarmo. Stačí potom už len v nastaveniach zvoliť výber podľa obrázku nižšie.


Chcete ZADARMO dostávať tipy a triky pre Vašu kliniku? Odoberajte ich tu

O autorovi - kto je ?

CEO v spol. aria33, s.r.o., podnikateľ, veterinárny lekár, autor VitalFox-u; od r. 2001 sa živo zaujíma o online technológie, dizajn & vývoj webov, občas programuje, prehlbuje si zmysel pre veterinárny marketing, a nielen veterinárny, tiež o biznis a teamleading... Delí sa o to, čo vie.

Chcete sa skontaktovať s Filipom Kovalovským? Máte záujem o konzultácie v oblasti veterinárneho menežmentu?

Máte niečo na srdci? Len do toho, napíšte nám komentár!

XHTML: Povolené tagy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*
Chcete ZADARMO dostávať tipy a triky pre Vašu kliniku? Odoberajte ich tu
VitalFox logo FoxMonitor Váš názor na VitalFox