VitalFox si rozumie aj s VetSoftware PostgreSQL

Do aplikácie lokálneho programu VitalFox sme pridali možnosť spolupracovať aj s verziou softvéru VetSoftware, ktorý používa ako úložisko dát databázu PostreSQL. Ak používate túto databázu, stiahnite si v administrácii VitalFox-u špeciálne prispôsobenú verziu VitalFox VS (pg).

Ak by náhodou došlo k nešťastnej udalosti – napr. úmrtiu pacietna, je vhodné poznačiť do jeho karty dátum úmrtia, alebo ho označiť ako “Vyradené”. V prípade, že si niektorý majiteľ nepraje dostávať informačné správy, stačí pri zápise práve vykonávanej vakcinácie v jeho karte označiť políčko “Nezaraďovať do plánu vakcinácii”.

Máte vlastný softvér vo Vašej praxi?


Chcete ZADARMO dostávať tipy a triky pre Vašu kliniku? Odoberajte ich tu

O autorovi - kto je ?

CEO v spol. aria33, s.r.o., podnikateľ, veterinárny lekár, autor VitalFox-u; od r. 2001 sa živo zaujíma o online technológie, dizajn & vývoj webov, občas programuje, prehlbuje si zmysel pre veterinárny marketing, a nielen veterinárny, tiež o biznis a teamleading... Delí sa o to, čo vie.

Chcete sa skontaktovať s Filipom Kovalovským? Máte záujem o konzultácie v oblasti veterinárneho menežmentu?

Máte niečo na srdci? Len do toho, napíšte nám komentár!

XHTML: Povolené tagy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*
Chcete ZADARMO dostávať tipy a triky pre Vašu kliniku? Odoberajte ich tu
VitalFox logo FoxMonitor Váš názor na VitalFox