Vianočné SMS priania pre Vašich klientov

dec 19, 2011 napísal     Žiaden komentár     V kategórii: Ako na to, Ostatné, Špeciálne akcie, Zaujímavé funkcie

 

UPDATE: OD 2014 FUNGUJÚ VIANOČNÉ PRIANIA AUTOMATICKY A EŠTE JEDNODUCHŠIE! Kontaktujte nás cez www.vitalfox.sk

 

Každý sa vždy poteší, keď mu dáte najavo, že si ho ceníte. Prichádzajú Vianoce a preto Vám prinášame ako darček ZDARMA nové rozšírenie VitalFoxu, ktorým Vašim klientom ukážete, že Vám na nich naozaj záleží (čítajte nižšie). VitalFox sa opäť stáva niečím viac  – už to nie je len služba, ktorá pripomína majiteľom zvieratiek, kedy majú prísť na očkovanie, návštevu, kedy sú objednaní na zákrok… avšak rozrastáme sa na službu, ktorá Vám pomáha plnohodnotne komunikovať s majiteľmi a budovať tak dobré meno a značku Vašej kliniky. Chceme, aby ste mohli stavať a budovať Váš image a posilňovať Vaše vzťahy s klientmi prostredníctvom VitalFoxu. A keďže idú tie Vianoce… tu je náš vianočný darček od nás pre Vás!

Vianočné SMS priania

Každý vinšuje na Vianoce, chcem aj ja

Do “Nastavenia SMS” správ sme pridali okienko na nastavenie SMSiek, ktorými viete potešiť Vašich klientov na Vianoce. Funkcia poslania správ na Vianoce je prístupná úplne ZDARMA pre všetkých našich zákazníkov.

Nastavenia vianočných SMS prianí

Celý proces je intuitívny:
-> Pre odoslanie vianočných prianí Vašim klientom si nastavte vlastný text s personalizačnými prvkami (@name pre vloženie mena klienta) vo svojom konte “Nastavenia SMS”“Priania klientom na Vianoce 2011 a Nový rok” a následne toto nastavenie uložte (alebo využite prednastavený štandardný systémový text – pokiaľ používate pre ostatné správy túto voľbu).
-> Potom už len stačí v sekcii “Na stiahnutie” stiahnuť a raz spustiť súbor vitalfox_vianoce2011.exe (uložte ho do priečinka, kde máte nainštalovaný VitalFox).
-> Hotovo!

VitalFox sa následne sám postará o zaslanie vianočných prianí presne na Štedrý deň (*) všetkým Vašim klientom, okrem klientov označených ako “Vyradení”, “Neaktívni” alebo “Vymazaní”. Pozn.: Po spustení súboru vitalfox_vianoce2011.exe sa hneď vygeneruje zoznam klientov, ktorým sa pošle sviatočná správa. Tiež sa Vám ukáže celkový počet klientov, ktorým bude zaslaný sviatočný vinš aj s odhadovanou cenou (táto je však kalkulovaná s predpokladom zaslania na slovenské čísla, preto ak máte klientov aj zo zahraničia, je vhodné s týmto počítať; text správy môže byť i tu až 459 znakov, t.j. longSMS, ktorá je zložená z troch klasických SMSiek). Nezabudnite si, prosím, preto nabiť kredit na účte v s dostatočnou rezervou, aby sa náhodou nestalo, že niektoré správy nebudú odoslané z dôvodu nedostatku kreditu. Súbor stačí pre správne spracovanie spustiť kedykoľvek len jedenkrát a následne po úspešnom priebehu ho ukončiť.

(*) Pre veľký záujem sme predĺžili možnosť poslať Vaše sviatočné priania hocikedy v termíne 24.12.2011 až 5.1.2012 tak, aby ste mohli súčasne klientom popriať i k Novému roku. Stačí teda hocikedy raz spustiť vitalfox_vianoce2011.exe. Príklad: Ak vitalfox_vianoce2011.exe spustíte do 24.12. (včetne), tak priania budú zaslané presne na Štedrý deň. Pokiaľ spusíte tento programček až povedzme 27.12., tak priania budú zaslané 27.12. samozrejme podľa času dňa, ktorý máte navolený vo svojom užívateľskom konte. Správy sa teda pošlú hneď, ako nastane najbližší navolený čas odoslania. Nezabudnite si, prosím, skontrolovať, či na odoslanie správ máte dostatočný kredit na svojom konte.

Štastné a veselé, priatelia! :-)

UPDATE: OD 2014 FUNGUJÚ VIANOČNÉ PRIANIA AUTOMATICKY A EŠTE JEDNODUCHŠIE! Kontaktujte nás cez www.vitalfox.sk

 


Chcete ZADARMO dostávať tipy a triky pre Vašu kliniku? Odoberajte ich tu

O autorovi - kto je ?

CEO v spol. aria33, s.r.o., podnikateľ, veterinárny lekár, autor VitalFox-u; od r. 2001 sa živo zaujíma o online technológie, dizajn & vývoj webov, občas programuje, prehlbuje si zmysel pre veterinárny marketing, a nielen veterinárny, tiež o biznis a teamleading... Delí sa o to, čo vie.

Chcete sa skontaktovať s Filipom Kovalovským? Máte záujem o konzultácie v oblasti veterinárneho menežmentu?

Máte niečo na srdci? Len do toho, napíšte nám komentár!

XHTML: Povolené tagy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*
Chcete ZADARMO dostávať tipy a triky pre Vašu kliniku? Odoberajte ich tu
VitalFox logo FoxMonitor Váš názor na VitalFox